Аймақты таңдаңыз
Қазақша
Русский
Тіркелу Кіру
Басты Байқау комиссиясының нәтижесі

Байқау комиссиясының нәтижесі

Байқау комиссиясының нәтижесі:

Іс жүргізуші

Сайрам ауданы

«№82 Б. Наметов ат. негізгі ОМ» КММ

Жеңімпазы: Алимкулова Гулида

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 07.04.2021 09:00

Көру

Хатшы

Жетісай ауданы

«№58 жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Бекбосынова Данелия

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 05.04.2021 09:00

Көру

Еден жуушы

Отырар ауданы

«Ш. Қалдаяқов ат. мектеп-гимназиясы» КММ

Жеңімпазы: Айтуарова Перизат

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 05.04.2021 09:00

Көру

Дефектология пәні мұғалімі

Бәйдібек ауданы

«Қосбұлақ жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Пернехан Мереке

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 31.03.2021 10:00

Көру

Музыка пәнінің мұғалімі

Созақ ауданы

«Ғ. Мұратбаев ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Исатаева Женіскүн

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 08.04.2021 10:00

Көру

гардеробшы (киім ілуші)

Түркістан Қ.Ә.

«М.Маметова атындағы №6 жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: ШӘКЕНОВА АҚЕРКЕ

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 01.04.2021 09:00

Көру

Шаруашылық орынбасары

Сарыағаш ауданы

«№10 Қ. Сәтпаев ат. мектеп-гимназия интернаты» КММ

Жеңімпазы: Алтынбеков Сакен

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 29.03.2021 09:00

Көру

кіші медбике

Түркістан Қ.Ә.

«М.Әбенова атындағы жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: БАБАЕВА ВАЗИРА

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 30.03.2021 09:00

Көру

техник программист

Ордабасы ауданы

«Ынтымақ жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: ЖАНБЫРБАЕВА НУРСУЛУ

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 30.03.2021 09:00

Көру

Үйірме жетекшісі

Бәйдібек ауданы

«Ғ. Мұратбаев ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: ТОЛЕНОВА АЙЗАДА

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 31.03.2021 10:00

Көру

Директордың шаруашылық жөніндегі орынбасары

Сарыағаш ауданы

«№10 Қ. Сәтпаев ат. мектеп-гимназия интернаты» КММ

Жеңімпазы: УТЕГЕНОВ НАДЫР

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 24.03.2021 09:00

Көру

Директордың шаруашылық жөніндегі орынбасары

Сарыағаш ауданы

«№9 Майлықожа ат. ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: МАРАХАНОВ НУРЛАНХОЖА

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 24.03.2021 09:00

Көру

Кір жуушы

Түркістан Қ.Ә.

«C.Ерубаев атындағы №7 мектеп-интернат» КММ

Жеңімпазы: Байтохова Гульшан

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 25.03.2021 09:00

Көру

Информатика пәнінің мұғалімі

Арыс Қ.Ә.

«Жиделі ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: БИБОСЫНОВА АКТОЛКЫН

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 02.04.2021 10:00

Көру

Еден жуушы

Қазығұрт ауданы

«Жамбыл Каппаров ат. №5 мамандандырылған физмат мектеп-интернаты» КММ

Жеңімпазы: Ерубаева Гульжихан

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 23.03.2021 09:00

Көру

Іс жүргізуші

Ордабасы ауданы

«Ө. Тұрманжанов ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: КЕҢЕС АЙДЫН

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 25.03.2021 09:00

Көру

Шаруашылық меңгерушісі

Сарыағаш ауданы

«№9 Майлықожа ат. ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: АНАРБАЕВ ЕРНАР

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 21.03.2021 09:00

Көру

Еден жуушы

Түркістан Қ.Ә.

«Әл-Фараби атындағы №10 жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: БАЙЗАХОВА АЙГЕРИМ

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 17.03.2021 09:00

Көру

Дене шынықтыру

Сарыағаш ауданы

«№44 Ғ. Мұстафин ат. ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: Лес Нұрбек

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 31.03.2021 09:30

Көру

Қарауыл

Сайрам ауданы

Бөбекжай-бақша «Балажан» МКҚК

Жеңімпазы: Ишкалов Кадир

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 17.03.2021 09:00

Көру

дефектолог

Түркістан Қ.Ә.

«Е.Иззатуллаев атындағы жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Бутаева Зулфинур

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 31.03.2021 16:00

Көру

музыкальный руководитель

Түркістан Қ.Ә.

«Ақжайық музыка мектебі» КММ

Жеңімпазы: Абдрахман Нурбек

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 01.04.2021 16:00

Көру

Көмекші жұмысшы

Түркістан Қ.Ә.

«Болашақ» бөбекжай-балабақшасы МКҚК

Жеңімпазы: Тебеева Акылзат

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 15.03.2021 09:00

Көру

ағылшын тілі пәнінің мұғалімі

Сайрам ауданы

«№83 А. Байтұрсынов ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: БАЙГУНДИЕВА МОЛДИР

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 30.03.2021 15:00

Көру

Қарауыл

Сарыағаш ауданы

«№69 ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: Еламанов Шыңғысболат

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 15.03.2021 09:00

Көру

Еден жуушы

Арыс Қ.Ә.

«№4 БМ» КММ

Жеңімпазы: КАДЫРБАЕВА МАРАЛ

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 14.03.2021

Көру

математика пәні мұғалімі

Ордабасы ауданы

«Достық жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: БОЛЫСБЕКОВ ЕРЖАН

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 30.03.2021 10:00

Көру

Хатшы

Созақ ауданы

«Қ. Рүстемов ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: ТОБАКАБЫЛОВА САМАЛ

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 15.03.2021 09:00

Көру

Есепші

Ордабасы ауданы

Бөбекжай-бақша «Раушан» МКҚК

Жеңімпазы: КИЗБАЕВА МАРЖАН

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 15.03.2021 09:00

Көру

Программист

Ордабасы ауданы

«Мұхаметқұл Исламқұлов ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Абдисаликов Досжан

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 11.03.2021 09:00

Көру