Аймақты таңдаңыз
KZ RU
Аймақты таңдаңыз
Қазақша
Русский
Тіркелу Кіру
Басты Байқау комиссиясының нәтижесі

Байқау комиссиясының нәтижесі

Бос жұмыс орнының атауы Ұйым атауы Аудан Байқау жеңімпазы Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты
1 тәрбиеші көмекшісі "Хадиша әже" бөбекжай-балабақшасы Мақтаарал ауданы ХУСАИНОВА КАМИЛА 19.02.2020 16:42
2 орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі «Б.Соқпақбаев атындағы жалпы орта мектеп» КММ Шардара ауданы Сахадинова Гүлнұр 18.02.2020 15:00
3 Биология үйірме жетекшісі «Б.Соқпақбаев атындағы жалпы орта мектеп» КММ Шардара ауданы Ахметова Алма 18.02.2020 15:00
4 Ағаш шебері «№4 Ы.Алтынсарин атындағы бастауыш мектебі» КММ Шардара ауданы МАКАНОВ ДЖАЛГАСБЕК 19.02.2020 10:18
5 Тәрбие ісі жөніндегі орынбасары «А.Дәрібаев атындағы жалпы орта мектеп» КММ Отырар ауданы БАЙНАЗАРОВ КАЙРАТ 06.02.2020 17:00
6 Оқу ісі жөніндегі орынбасары «А.Дәрібаев атындағы жалпы орта мектеп» КММ Отырар ауданы НИЯЗ БІРЖАН 06.02.2020 17:00
7 Ағаш ұстасы «А.Дәрібаев атындағы жалпы орта мектеп» КММ Отырар ауданы Аширбаев Даулет 19.02.2020 09:31
8 Педагог-психолог «Панфилов атындағы орта мектеп» КММ Мақтаарал ауданы Ізбасар Ақманат 13.02.2020 10:00
9 Зертханашы «Пушкин атындағы орта мектеп» КММ Мақтаарал ауданы ЖАЛАЛОВ БАҚДӘУЛЕТ 18.02.2020 17:06
10 От жағушы «Қ.Үкібаев атындағы №37 жалпы орта мектеп» КММ Мақтаарал ауданы Кенжетуреев Даулетжан 18.02.2020 17:03
11 Вахтер «Қ.Үкібаев атындағы №37 жалпы орта мектеп» КММ Мақтаарал ауданы Туйебакова Улжан 18.02.2020 17:02
12 Гардеробшы «Қ.Үкібаев атындағы №37 жалпы орта мектеп» КММ Мақтаарал ауданы Әлиева Дидара 18.02.2020 17:00
13 Тарих пәнінің мұғалімі «Қарағұр жалпы орта мектебі» КММ Созақ ауданы Бихожа Едіге 29.01.2020 16:00
14 Дене тәрбиесі үйірме жетекшісі «С.Әлиев атындағы шағын жинақты орта мектеп» КММ Отырар ауданы ҚАЛКӨЗБЕК НҰРБОЛ 17.02.2020 11:30
15 Тәлімгер «Ләнде Бөкенов атындағы орта мектеп» КММ Созақ ауданы Ергешова Балауса 10.02.2020 15:30
16 Әлуметтік педагог «№36 жалпы орта мектебі» КММ Мақтаарал ауданы Дуйсебаева Жадыра 13.02.2020 10:00
17 Мектеп мұрағатшысы «С.Ерубаев атындағы жалпы орта мектеп» КММ Отырар ауданы МӘЖЕН ҚУАНДЫҚ 17.02.2020 12:56
18 Еден жуушы «Абдалиев атындағы орта мектеп» КММ Мақтаарал ауданы ТУРЕБЕКОВА АМАНКУЛ 17.02.2020 11:55
19 зертханашы «№1 Мырзакент мектеп-гимназиясы» КММ Мақтаарал ауданы ИБРАГИМ АРАЙЛЫМ 13.02.2020 10:00
20 Бағбан «Қ.Үкібаев атындағы №37 жалпы орта мектеп» КММ Мақтаарал ауданы Иманбердиев Ерсұлтан 17.02.2020 11:46
21 директордың шаруа ісі жөніндегі орынбасары «Сарыағаш ауданы №4 мамандандырылған мектеп-интернаты» КММ Сарыағаш ауданы Турымов Абдугани 13.02.2020 16:00
22 Еден жуушы «А.Фердауси атындағы №24 жалпы орта мектебі» КММ Мақтаарал ауданы Хасанова Мухадас 17.02.2020 10:15
23 шаруашылық меңгеруші «А.Байтұрсынов атындағы №83 жалпы орта мектебі» КММ Сайрам ауданы Джумабаев Женис 15.02.2020 09:40
24 еден жуушу «Қазақстан жалпы орта білім беретін мектебі» КММ Төле би ауданы ТЛЕУБАЕВА ГУЛСИН 14.02.2020 09:30
25 Бағдарламашы «Қызылжар жалпы орта мектебі» КММ Ордабасы ауданы Дәрменбек Біржан 13.02.2020 18:49
26 Кітапханашы «А.Шерімқұлов атындағы жалпы орта мектебі» КММ Ордабасы ауданы Бекбосынқызы Нұргүл 13.02.2020 16:07
27 Мұғалім «Ә.Байтанаев атындағы негізгі орта мектеп» КММ Отырар ауданы Абилдаева Гулжанат 02.10.2018 16:00
28 Тәрбиеші МКҚК "Балажан" бөбекжайы" Сайрам ауданы Мамытбекова Айгерим 10.02.2020 16:00
29 сантехник «Сарыағаш ауданы №4 мамандандырылған мектеп-интернаты» КММ Сарыағаш ауданы Тлеубердиев Омаралы 12.02.2020 10:27
30 көлік жүргізуші «Сарыағаш ауданы №4 мамандандырылған мектеп-интернаты» КММ Сарыағаш ауданы ДЖУМАСАЕВ АСИЛБЕК 12.02.2020 10:26