Аймақты таңдаңыз
Қазақша
Русский
Тіркелу Кіру
Басты Байқау комиссиясының нәтижесі

Байқау комиссиясының нәтижесі

Байқау комиссиясының нәтижесі:

Іс жүргізуші

Арыс Қ.Ә.

«Ж. Тәшенов ат. ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: КҮНСАРЫ ЖАННА

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 09.01.2021

Көру

Вахташы

Мақтаарал ауданы

«№50 Үлгілі жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Алтынбеков Нұрсұлтан

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 08.01.2021

Көру

От жағушы

Сарыағаш ауданы

«Толыбай Батыр ат. №66 ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: ЕСЕНБЕКОВ АЛАУДДИН

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 07.01.2021

Көру

Бастауыш сынып

Сарыағаш ауданы

«Толыбай Батыр ат. №66 ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: ТАСИМОВА ПЕРИЗАТ

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 08.02.2021 10:00

Көру

Дене шынықтыру нұсқаушысы

Сарыағаш ауданы

«Толыбай Батыр ат. №66 ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: Сенбі Аблайхан

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 08.02.2021 10:00

Көру

хатшы

Жетісай ауданы

«№1 М. Горький ат. мектеп-гимназия» КММ

Жеңімпазы: Пиржанова Умытжан

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 06.01.2021

Көру

Қазандық инженері

Шардара ауданы

«Қ. Аманжолов ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Манқара Бекжан

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 05.01.2021

Көру

Бастауыш сынып мұғалімі

Ордабасы ауданы

«Б. Нұрлыбеков ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Даулбаева Бахтигул

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 12.01.2021 10:00

Көру

Хатшы

Жетісай ауданы

«Б. Момышұлы ат. №6 мектеп-гимназия» КММ

Жеңімпазы: Улыкмуратова Аксулу

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 03.01.2021

Көру

Вахтер

Жетісай ауданы

«№68 Жібек Жолы жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Бекболатова Жанар

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 03.01.2021

Көру

Аула сыпырушы

Жетісай ауданы

«№68 Жібек Жолы жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: КОЖАКОВА ЖАНАР

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 03.01.2021

Көру

Үйірме жетекшісі

Отырар ауданы

«А. Байтұрсынов ат. шағын жинақты БМ» КММ

Жеңімпазы: НЫШАНБАЕВ ҚУАНЫШ

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 14.01.2021 10:30

Көру

еден жуушы

Шардара ауданы

«Егізқұм жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Жолдас Аида

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 22.01.2021 09:00

Көру

Дене шынықтыру пәні мұғалімі

Ордабасы ауданы

«Ынтымақ жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: ИСАНОВ КАЙРАТ

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 08.01.2021 10:00

Көру

Көмекші тәрбиеші

Жетісай ауданы

Бөбекжай-бақша «Куншуак» МКҚК

Жеңімпазы: МУСАБЕКОВА ЖАНАТ

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 01.01.2021

Көру

Қазақ тілі мен әдебиеті

Сарыағаш ауданы

«№70 С. Байғозиев ат. ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: АУЕСБЕКОВА ГУЛНАЗ

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 08.01.2021 10:00

Көру

Санитар 0,5

Сарыағаш ауданы

«№7 Төлеби ат. ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: Дуисенова Алия

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 01.01.2021

Көру

Ағылшын тілі

Сарыағаш ауданы

«№69 ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: ТУРМАНОВА ОРКЕН

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 08.02.2021 10:00

Көру

мұғалім

Бәйдібек ауданы

«Қ. Байменов ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Абилхасымова Перизат

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 30.12.2020 12:00

Көру

Ағылшын тілі пәнінің мұғалімі

Отырар ауданы

«Сейітқасым Әшіров ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Ақтөреева Сабина

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 11.01.2021 11:00

Көру

ағылшын тілі пәні мұғалімі

Шардара ауданы

«С. Ерубаев ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Ахантай Рысжан

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 05.01.2021 11:00

Көру

Жұмысшы

Шардара ауданы

«Сырдария жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Сейлбаев Жумабек

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 30.12.2020

Көру

Іс жүргізуші

Сарыағаш ауданы

КГУ «ОСШ №77»

Жеңімпазы: Қаратаева Тамара

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 30.12.2020

Көру

Директордың тәрбие жөніндегі орынбасары

Арыс Қ.Ә.

«Ж. Байгуттиева ат. өнер мектебі» МККК

Жеңімпазы: МОЛДАЛИЕВ ЕРКЕГАЛЫЙ

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 11.03.2021 11:00

Көру

хатшы

Мақтаарал ауданы

«К. Үкібаев ат. №37 жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: ТҮГЕЛБАЙ САЛТАНАТ

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 25.12.2020

Көру

Хатшы

Шардара ауданы

«№2 Жамбыл Жабаев ат. БМ» КММ

Жеңімпазы: Теміралиев Нұрбол

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 25.12.2020

Көру

Лабрант

Отырар ауданы

«Жамбыл ат. мектеп лицейі» КММ

Жеңімпазы: Кеңесбек Әскербек

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 25.12.2020

Көру

Санитарка

Созақ ауданы

«Қ. Сәтбаев ат. мектеп-гимназиясы» КММ

Жеңімпазы: Қамауова Шакизат

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 25.12.2020

Көру

орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі

Кентау Қ.Ә.

«Иқан жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: АНГУРОВ САПА

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 19.01.2021 09:30

Көру

От жағушы

Мақтаарал ауданы

«М. Ғабдуллин ат. №52 жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Копжасаров Бекзат

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 24.12.2020

Көру