Аймақты таңдаңыз
Қазақша
Русский
Тіркелу Кіру
Басты Байқау комиссиясының нәтижесі

Байқау комиссиясының нәтижесі

Байқау комиссиясының нәтижесі:

Қарауыл

Келес ауданы

«№9 Көлтоған ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: РЫСКУЛОВ КОЙЛЫБАЙ

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 16.01.2021

Көру

Орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі

Келес ауданы

«№9 Көлтоған ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: Абдрахова Жарқынай

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 08.02.2021 16:00

Көру

Сантехник

Арыс Қ.Ә.

«А. Тілеубердин ат. ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: Әбілдә Қанат

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 16.01.2021

Көру

От жағушы

Ордабасы ауданы

«Мұхаметқұл Исламқұлов ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Мулдебеков Убайдулла

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 08.01.2021

Көру

От жағушы

Ордабасы ауданы

«Мұхаметқұл Исламқұлов ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Сатыбалдиев Галымжан

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 08.01.2021

Көру

Химия-биология кабинетінің зертханашысы

Отырар ауданы

«Ә. Байтанаев ат. негізгі ОМ» КММ

Жеңімпазы: Жұматай Ақниет

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 16.01.2021

Көру

Электрик

Түркістан Қ.Ә.

«Хамза атындағы №2 жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Камил Азиз

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 15.01.2021

Көру

Үйірме, Тарих пәні бойынша

Ордабасы ауданы

«Мұхаметқұл Исламқұлов ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Серикбаев Мура

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 21.01.2021 10:00

Көру

Хатшы

Ордабасы ауданы

«Мұхаметқұл Исламқұлов ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: ШЕГЕБАЕВА МУХАЁ

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 08.01.2021

Көру

Еден жуушы

Ордабасы ауданы

«Мұхаметқұл Исламқұлов ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Кайлыбаева Гулжазыра

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 08.01.2021

Көру

От жағушы

Ордабасы ауданы

«Мұхаметқұл Исламқұлов ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Тургунбаев Тулкин

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 08.01.2021

Көру

Еден жуушы

Сарыағаш ауданы

«№6 Ж. Аймауытов ат. ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: Икматова Фарида

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 15.01.2021

Көру

математика пәні үйірме жетекшісі

Отырар ауданы

«Ы. Алтынсарин ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: ЖАМАНБАЛАЕВА СЫМБАТ

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 19.01.2021 10:00

Көру

Тәлімгер

Келес ауданы

«№9 Көлтоған ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: Оңғар Мұқағали

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 21.01.2021 13:30

Көру

Үй жай тазалаушы

Ордабасы ауданы

«І. Есенберлин ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Өтебай Анаркүл

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 15.01.2021

Көру

бухгалтер

Арыс Қ.Ә.

«№8 В. Комарова ат. ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: САРЫБАЕВА САНДУГАШ

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 15.01.2021

Көру

Қарауыл

Сарыағаш ауданы

Бөбекжай-бақша «Байтерек» №8 МКҚК

Жеңімпазы: Демеуов Толеген

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 15.01.2021

Көру

От жағушы

Сарыағаш ауданы

«№14 Алыбай Батыр ат. ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: Оразбаев Акылбек

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 15.01.2021

Көру

жұмысшы

Арыс Қ.Ә.

"№11Арыс" бөбекжай-балабақшасы МКҚК

Жеңімпазы: Турганбаев Нурдос

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 15.01.2021

Көру

Математика пәнінің мұғалімі

Түлкібас ауданы

«Түлкібас ауд. үш тілде оқытатын мамандандырылған мектеп-интернаты» КММ

Жеңімпазы: Әсіл Ақтөре

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 20.01.2021 10:30

Көру

Хатшы

Ордабасы ауданы

«Ынтымақ жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Тосынова Фариза

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 15.01.2021

Көру

Орыс тілі мен әдебиеті мұғалімі

Ордабасы ауданы

«С. Ысмайлов ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: МҰРАТ НҰРИЛА

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 21.01.2021 10:00

Көру

Аула сыпырушы

Созақ ауданы

«Қ. Сәтбаев ат. мектеп-гимназиясы» КММ

Жеңімпазы: ТУКЕШОВА АЙГУЛЬ

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 15.01.2021

Көру

Электрик

Арыс Қ.Ә.

«Б. Кенжебаев ат. ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: КАДИРБЕРДИЕВ ЛЕСБЕК

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 14.01.2021

Көру

Аспазшы көмекшісі

Жетісай ауданы

«№36 негізгі ОМ» КММ

Жеңімпазы: Тунгатарова Гулжайна

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 14.01.2021

Көру

Күзетші /қарауыл/

Арыс Қ.Ә.

«Қаражантақ ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: Сейтжаппаров Орынбасар

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 14.01.2021

Көру

Хатшы

Отырар ауданы

«М. Әуезов ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Мауленова Гулбахрам

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 14.01.2021

Көру

От жағушы

Арыс Қ.Ә.

«М. Шаханов ат. ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: Оспанов Каныбек

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 13.01.2021

Көру

Педагог-психолог

Кентау Қ.Ә.

«Иқан жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Абдуллаева Роза

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 16.02.2021 12:00

Көру

Үй жай тазалаушы

Ордабасы ауданы

«С. Ысмайлов ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Абдол Нұргүл

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 10.01.2021

Көру