Аймақты таңдаңыз
Қазақша
Русский
Тіркелу Кіру
Басты Байқау комиссиясының нәтижесі

Байқау комиссиясының нәтижесі

Байқау комиссиясының нәтижесі:

Қарауыл

Шардара ауданы

«Құрманғазы Сағырбайұлы атындағы жалпы орта мектебі» КММ

Жеңімпазы: Шахарбаев Бисен

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 26.06.2020

Көру

Жумысшы

Ордабасы ауданы

Бөбекжай-бақша «Балбөбек» МКҚК

Жеңімпазы: АХМЕДОВА ИНДИРА

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 30.06.2020

Көру

Сантехник

Төле би ауданы

«Қасқасу шағын жинақты ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: АНАР БАХЫТЖАН

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 24.06.2020

Көру

Бастауыш сынып (орыс сыныбына)

Сарыағаш ауданы

«№13 Мәңгілік ел ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: Шакирова Гузал

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 14.08.2020 13:30

Көру

Дене шынықтыру

Сарыағаш ауданы

«№13 Мәңгілік ел ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: Әбдімәліков Әбдісадық

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 14.08.2020 13:30

Көру

Бастауыш сынып (орыс сыныбына)

Сарыағаш ауданы

«№13 Мәңгілік ел ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: Бекеева Эльмира

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 14.08.2020 13:30

Көру

Көмекші тәрбиеші

Сарыағаш ауданы

Бөбекжай-бақша «Ертостик» №2 МКҚК

Жеңімпазы: Канаева Роза

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 20.06.2020

Көру

Көмекші тәрбиеші

Сарыағаш ауданы

Бөбекжай-бақша «Ертостик» №2 МКҚК

Жеңімпазы: Байменова Асем

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 20.06.2020

Көру

Шаруа бике

Сарыағаш ауданы

Бөбекжай-бақша «Коктерек» №7 МКҚК

Жеңімпазы: Сариева Жамила

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 15.01.2021

Көру

Кіші қызметкер

Ордабасы ауданы

«Амангелді атындағы жалпы орта мектебі» КММ

Жеңімпазы: ЖАРЫЛҚАП БАҚТИЯР

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 18.06.2020

Көру

аула сыпырушы

Келес ауданы

Балабақша «Куншуак» №1 МКҚК

Жеңімпазы: Шагирова Гульзира

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 18.06.2020

Көру

Программист

Келес ауданы

Балабақша «Куншуак» №1 МКҚК

Жеңімпазы: ЕРНАЗАР БЕРЕКЕ

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 18.06.2020

Көру

жұмысшы

Мақтаарал ауданы

Бөбекжай-бақша «Асел» №10 МКҚК

Жеңімпазы: Артыков Бахтьяр

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 19.06.2020

Көру

қарауыл

Төле би ауданы

Бөбекжай-бақша «Рауан» МКҚК

Жеңімпазы: КУРОЛОВ РАХИМБЕРДИ

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 17.06.2020

Көру

қарауыл

Төле би ауданы

Бөбекжай-бақша «Рауан» МКҚК

Жеңімпазы: Туреханова Даулетбек

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 17.06.2020

Көру

Бугалтер

Сарыағаш ауданы

«Бөбекжай-бақша №4» МКҚК

Жеңімпазы: Сманова Майра

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 12.06.2020

Көру

Балташы (плотник)

Қазығұрт ауданы

«А. Оразбаева ат. ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: Раманқұл Сүндет

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 11.06.2020

Көру

Жұмысшы

Сарыағаш ауданы

Бөбекжай-бақша «Балбобек» №3 МКҚК

Жеңімпазы: Жунисбеков Альмасхан

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 12.06.2020

Көру

Көмекші тәрбиеші

Сарыағаш ауданы

Бөбекжай-бақша «Балбобек» №3 МКҚК

Жеңімпазы: Борибекова Гулнора

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 12.06.2020

Көру

Вахтер

Сарыағаш ауданы

«№4 мамандандырылған мектеп-интернаты» КММ

Жеңімпазы: УМИРБЕКОВА НАСИБА

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 11.06.2020

Көру

Сантехник

Келес ауданы

«№31 Ш. Уәлиханов ат. ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: КАЛСАПАРОВ Бекзат

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 08.06.2020

Көру

Дене шынықтыру пәні мұғалімі

Келес ауданы

«№39 Л. Жолдасов ат. ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: ЕСІРКЕП ДІНМҰХАНБЕТ

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 05.06.2020 17:00

Көру

Дене шынықтыру пәні мұғалімі

Келес ауданы

«№39 Л. Жолдасов ат. ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: РАБИЛОВ НУРЛАН

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 05.06.2020 17:00

Көру

Қарауыл

Төле би ауданы

Бөбекжай-бақша «Рауан» МКҚК

Жеңімпазы: Мекенбай Дамир

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 03.06.2020

Көру

Қарауыл

Ордабасы ауданы

«Парасат БМ» КММ

Жеңімпазы: ФАЙЗИЕВ ЕРНАЗАР

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 30.05.2020

Көру

Хатшы

Мақтаарал ауданы

«М. Ғабдуллин ат. №52 жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: САФАР ЗАРИНА

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 28.05.2020

Көру

Мектеп қарауылы

Жетісай ауданы

«Дінмұхамед Қонаев ат. №9 It-мектеп-лицей» КММ

Жеңімпазы: ПАНОВ УМАР

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 27.05.2020

Көру

Жұмысшы

Арыс Қ.Ә.

«С. Қожанов ат. ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: Нарынбаев Мамырбек

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 21.05.2020

Көру

Қарауыл

Кентау Қ.Ә.

Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Кентау қалалық адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Дәуір" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны

Жеңімпазы: Аширбаев Мұхтар

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 20.05.2020

Көру

лингафон кабинетінің зертханашысы

Отырар ауданы

«Ә. Байтанаев ат. негізгі ОМ» КММ

Жеңімпазы: ҚЫДЫРБАЙ ТОЛҚЫНАЙ

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 15.05.2020

Көру