Аймақты таңдаңыз
Қазақша
Русский
Тіркелу Кіру
Басты Байқау комиссиясының нәтижесі

Байқау комиссиясының нәтижесі

Байқау комиссиясының нәтижесі:

тәрбиеші көмекші

Ордабасы ауданы

Бөбекжай-бақша «Раушан» МКҚК

Жеңімпазы: Усербаева Улжалгас

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 19.01.2021 09:00

Көру

Вахтер

Отырар ауданы

«А. Байтұрсынов ат. шағын жинақты БМ» КММ

Жеңімпазы: БЕКҚҰЛЫ ЛӘЗЗАТ

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 19.01.2021 09:00

Көру

Шаруашылық меңгерушісі

Отырар ауданы

«А. Байтұрсынов ат. шағын жинақты БМ» КММ

Жеңімпазы: САМУРАТОВ СЕРДАЛЫ

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 19.01.2021 09:00

Көру

іс жүргізуші

Жетісай ауданы

«№1 М. Горький ат. мектеп-гимназия» КММ

Жеңімпазы: Байзаков Женис

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 18.01.2021 09:00

Көру

Қосымша білім беру педагогі

Созақ ауданы

«Суындық жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Мейрамова Фариза

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 27.01.2021 11:30

Көру

дефектология

Жетісай ауданы

«Б. Момышұлы ат. №6 мектеп-гимназия» КММ

Жеңімпазы: Шүкірбек Әсел

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 23.01.2021

Көру

Күзетші

Ордабасы ауданы

«Ә. Махамбетов ат. БМ» КММ

Жеңімпазы: Досберген Қуанышбек

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 22.01.2021

Көру

Күзетші

Ордабасы ауданы

«Кенжебаев ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Тастан Бағлан

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 22.01.2021

Көру

қарауыл

Шардара ауданы

«№2 Жамбыл Жабаев ат. БМ» КММ

Жеңімпазы: Батырбайұлы Сапарбек

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 22.01.2021

Көру

Еден жуушы

Шардара ауданы

«№1 М. Әуезов ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Уальханова Жанар

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 22.01.2021

Көру

Хатшы

Арыс Қ.Ә.

«№4 БМ» КММ

Жеңімпазы: Султанова Балмира

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 22.01.2021

Көру

Педагог - психолог

Ордабасы ауданы

«Кенжебаев ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: САНСЫЗБАЕВА РАХИМА

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 28.01.2021 10:00

Көру

0,5 штаттық бірлікте директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары

Арыс Қ.Ә.

«Арыс ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: Исаев Каныбек

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 24.02.2021 11:00

Көру

Тәрбиеші

Төле би ауданы

Бөбекжай-бақша «Рауан» МКҚК

Жеңімпазы: Амиркулова Малика

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 26.01.2021 11:00

Көру

0,5 штаттық бірліктегі педагог-психолог

Арыс Қ.Ә.

«Арыс ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: МАҚАЖАНОВА АЙКЕРІМ

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 26.02.2021 11:00

Көру

Химия пәнінің мұғалімі

Арыс Қ.Ә.

«Арыс ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: ЖОРАЕВА ЖАДРА

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 24.02.2021 11:00

Көру

Іс-жүргізуші

Арыс Қ.Ә.

«А. Тілеубердин ат. ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: Мұғал Ақмарал

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 21.01.2021

Көру

қарауыл

Түркістан Қ.Ә.

«Қазыбек би атындағы №14 жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Сактаганов Малик

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 21.01.2021

Көру

хатшы

Жетісай ауданы

«№10 Қайнар мектеп-гимназия» КММ

Жеңімпазы: Бердикулова Аселхан

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 21.01.2021

Көру

Көмекші тәрбиеші

Сарыағаш ауданы

«Түгел үлгісіндегі санаторлық бөбекжай-бақша №5» КММ

Жеңімпазы: МАХАТОВА МЕЙРАМКУЛЬ

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 21.01.2021

Көру

Аула сыпырушы

Сарыағаш ауданы

«№12 С. Сейфуллин ат. ЖОББМ жанындағы интернат» КММ

Жеңімпазы: Тулеева Бахтыгул

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 21.01.2021

Көру

От жағушы

Сарыағаш ауданы

«№12 С. Сейфуллин ат. ЖОББМ жанындағы интернат» КММ

Жеңімпазы: УСЕНОВ АБДИМАЛИК

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 21.01.2021

Көру

Бағдарламашы

Ордабасы ауданы

«Б. Нұрлыбеков ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Агаев Болат

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 19.01.2021

Көру

Сантехник

Арыс Қ.Ә.

«А. Тілеубердин ат. ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: ҚҰРАЛБАЕВ АБЗАЛ

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 18.01.2021

Көру

Директордың бейіндік оқыту жөніндегі орынбасары

Арыс Қ.Ә.

«М. Шаханов ат. ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: ЖАРАСБАЕВ АЗАМАТ

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 05.03.2021 15:00

Көру

Қазақ тілі пәнінің мұғалімі

Төле би ауданы

«Төлеби ауд. мамандандырылған мектеп-интернаты» КММ

Жеңімпазы: Көпбай Сабира

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 27.01.2021 15:30

Көру

Жұмысшы

Сарыағаш ауданы

«№34 Ш. Уалиханов ат. ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: Сыдыков Ерболат

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 18.01.2021

Көру

Ағылшын тілі

Сарыағаш ауданы

«№21 Яссауи ат. ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: БЕКПАНОВА НАЗИРА

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 09.02.2021 11:00

Көру

Қосымша педагог

Отырар ауданы

«Ш. Қалдаяқов ат. мектеп-гимназиясы» КММ

Жеңімпазы: КОШБАГАРОВА УЛЖАЛГАС

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 27.01.2021 10:00

Көру

Бастауыш сынып оқу ісі жөніндегі орынбасары

Отырар ауданы

«Ш. Қалдаяқов ат. мектеп-гимназиясы» КММ

Жеңімпазы: УМБЕТОВА МАРЖАН

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 19.01.2021 10:30

Көру