Аймақты таңдаңыз
Қазақша
Русский
Тіркелу Кіру
Басты Байқау комиссиясының нәтижесі

Байқау комиссиясының нәтижесі

Байқау комиссиясының нәтижесі:

Зертханашы

Шардара ауданы

«Құрманғазы Сағырбайұлы атындағы жалпы орта мектебі» КММ

Жеңімпазы: Ерманова Дамежан

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 12.02.2021 10:00

Көру

Кабинет меңгерушісі

Шардара ауданы

«Т. Айбергенов ат. мектеп-гимназиясы» КММ

Жеңімпазы: Ыбырахым Алмасхан

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 03.02.2021 09:00

Көру

орыс тілі мен әдебиеті пәні

Қазығұрт ауданы

«Жамбыл Каппаров ат. №5 мамандандырылған физмат мектеп-интернаты» КММ

Жеңімпазы: УМУРЗАКОВА КЛАРА

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 15.02.2021 10:30

Көру

есепші

Шардара ауданы

«Бердібек Соқпақбаев ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Манкараева Нарима

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 03.02.2021 09:00

Көру

Аула сыпырушы

Шардара ауданы

«Сырдария жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Кожабаева Гульжан

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 02.02.2021 09:00

Көру

Іс-жүргізуші

Мақтаарал ауданы

«М. Ғабдуллин ат. №52 жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Беркинова Шохиста

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 01.02.2021 09:00

Көру

Ағаш ұстасы

Мақтаарал ауданы

«М. Ғабдуллин ат. №52 жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Курбанов Нурматбай

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 02.02.2021 09:00

Көру

Информатика пәні мұғалімі

Бәйдібек ауданы

«Қ. Байменов ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Жолтай Дәурен

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 28.01.2021 10:00

Көру

Газдандырылған қазандық оператор

Шардара ауданы

«Қазақстан жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Сейтбеков Мырзахан

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 01.02.2021 09:00

Көру

Еден сыпырушы

Ордабасы ауданы

«Кенжебаев ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: САБИЗОВА АЙНУР

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 01.02.2021 09:00

Көру

Электрик

Арыс Қ.Ә.

«Арыс ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: Мұсабек Сұлтанбек

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 01.02.2021 09:00

Көру

сантехник

Арыс Қ.Ә.

«Арыс ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: МУРАТБЕКОВ ОРАЗЫМБЕТ

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 01.02.2021 09:00

Көру

Математика

Сарыағаш ауданы

«№6 Ж. Аймауытов ат. ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: ЖУМАНОВА САЛТАНАТ

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 08.02.2021 10:00

Көру

Үйірме жетекшісі (0,5 ағылшын

Шардара ауданы

«Т. Айбергенов ат. мектеп-гимназиясы» КММ

Жеңімпазы: Нұрман Дана

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 11.02.2021 16:00

Көру

вахтерша

Қазығұрт ауданы

«Жамбыл Каппаров ат. №5 мамандандырылған физмат мектеп-интернаты» КММ

Жеңімпазы: Ахильбекова Дамеш

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 28.01.2021 09:00

Көру

Іс-жүршізуші қызметі

Жетісай ауданы

«Б. Момышұлы ат. №6 мектеп-гимназия» КММ

Жеңімпазы: Нәсірбек Мағжан

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 26.01.2021 09:00

Көру

Зертханашы

Сарыағаш ауданы

«№32 Қ. Аманжолов ат. ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: Ізтай Меруерт

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 08.02.2021 10:00

Көру

Еден жуушы

Қазығұрт ауданы

«Жамбыл Каппаров ат. №5 мамандандырылған физмат мектеп-интернаты» КММ

Жеңімпазы: КАРАБАЕВА АКБОТА

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 26.01.2021 09:00

Көру

уборщица помещений

Түркістан Қ.Ә.

«Ақжайық музыка мектебі» КММ

Жеңімпазы: Тасболатқызы Әсел

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 25.01.2021 09:00

Көру

вахтерша 1ставка

Арыс Қ.Ә.

«Арыс ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: Косалиева Айсулу

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 18.02.2021 09:00

Көру

Электрикт

Сарыағаш ауданы

«№39 Т. Айбергенов ат. ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: ЕМБЕРДИЕВ АЛИБЕК

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 01.02.2021 09:00

Көру

Математика пәні мұғалімі

Шардара ауданы

«Ш. Уәлиханов ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Сансызбай Назерке

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 01.02.2021 11:00

Көру

Шаруашылық меңгерушісі

Сарыағаш ауданы

«№63 ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: Сейтбеков Даурен

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 05.02.2021 11:00

Көру

Әлеуметтік педагог

Отырар ауданы

«Ш. Қалдаяқов ат. мектеп-гимназиясы» КММ

Жеңімпазы: АМАНБАЕВА ПЕРИЗАТ

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 28.01.2021 14:00

Көру

Қосымша білім беру педагогі (спорт үйірме жетекшісі)

Ордабасы ауданы

«Ғ. Мұратбаев ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Адырбаев Руслан

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 29.01.2021 10:00

Көру

Үйірме жетекшісі

Отырар ауданы

«Қ. Сәтбаев ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Асанов Сабит

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 29.01.2021 12:00

Көру

Үйірме жетекшісі

Отырар ауданы

«Қ. Сәтбаев ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Ерғали Күнсұлу

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 29.01.2021 11:30

Көру

Қоймашы

Шардара ауданы

«Қ. Аманжолов ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Әлайдар Қалижан

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 21.01.2021 09:00

Көру

Математика пәнінің мұғалімі

Отырар ауданы

«Сейітқасым Әшіров ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Қорғанбай Айғаным

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 27.01.2021 15:30

Көру

Ағылшын тілі пәнінің мұғалімі

Ордабасы ауданы

«С. Ысмайлов ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Өмірзақ Бүбішай

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 28.01.2021 10:00

Көру