Аймақты таңдаңыз
Қазақша
Русский
Тіркелу Кіру
Басты Байқау комиссиясының нәтижесі

Байқау комиссиясының нәтижесі

Байқау комиссиясының нәтижесі:

Еден жуушы

Түркістан Қ.Ә.

«Қазыбек би атындағы №14 жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Медеубек Сымбат

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 15.02.2021 09:00

Көру

Мұрағатшы

Шардара ауданы

«Қазақстан жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: ТЕМІРБЕК ӘСЕЛ

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 15.02.2021 09:00

Көру

Детсестра

Сарыағаш ауданы

Бөбекжай-бақша «Шугыла» №13 МКҚК

Жеңімпазы: Шарданова Маржон

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 11.02.2021 09:00

Көру

аула сыпырушы

Түркістан Қ.Ә.

«C.Ерубаев атындағы №7 мектеп-интернат» КММ

Жеңімпазы: БИМУРЗАЕВА ЖАНАР

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 11.02.2021 09:00

Көру

Тәрбиеші

Сарыағаш ауданы

«№10 Қ. Сәтпаев ат. мектеп-гимназия интернаты» КММ

Жеңімпазы: Булешова Наргиза

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 29.03.2021 10:00

Көру

Домбыра сынып мұғалімі

Сарыағаш ауданы

КГУ «Детская музыкальная школа №2»

Жеңімпазы: Кибраева Бекзат

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 26.02.2021 15:00

Көру

Ғимарат жұмысшысы

Төле би ауданы

Бөбекжай-бақша «Рауан» МКҚК

Жеңімпазы: ПАПАШЕВА ЗИЯДА

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 10.02.2021 09:00

Көру

Қазақ тілі мен әдебиеті

Сарыағаш ауданы

«№23 Ғ. Мұратбаев ат. ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: Қамшыбек Айдана

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 26.02.2021 15:00

Көру

ағылшын тілі мұғалімі

Бәйдібек ауданы

«Садық Әбдіжаппаров ат. жалпы ОМ-интернаты» КММ

Жеңімпазы: Жетписов Бауржан

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 19.02.2021 10:00

Көру

Мектепалды даярлық тобы

Сарыағаш ауданы

«№28 Абылай Хан ат. ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: Садыкова Ардақ

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 26.02.2021 15:00

Көру

Ағылшын тілі

Сарыағаш ауданы

«№45 жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: ҚҰРМАШ НҰРСӘУЛЕ

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 16.02.2021 10:00

Көру

Еден жуушы

Шардара ауданы

«Қызылқұм жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Мырзахметова Гульназ

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 08.02.2021 09:00

Көру

есепші

Арыс Қ.Ә.

Бөбекжай-бақша «Алтын тұмар» МКҚК

Жеңімпазы: Алтаева Жулдызай

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 08.02.2021 09:00

Көру

Математика пән үйірме жетекшісі

Шардара ауданы

«Егізқұм жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Махат Сабит

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 17.02.2021 15:00

Көру

От жағушы

Сарыағаш ауданы

«№25 Ә. Молдағұлова ат. ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: Жунисбеков Бауыржан

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 11.02.2021 09:00

Көру

Ағылшын тілі пәні мұғалім

Түркістан Қ.Ә.

«Ә.Науаи атындағы №13 мектеп-гимназия» КММ

Жеңімпазы: Садыков Санжар

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 19.02.2021 15:00

Көру

От жағушы

Сарыағаш ауданы

«№43 Әл Фараби ат. шағын жинақты негізгі орта ББМ» КММ

Жеңімпазы: КОЛДАСОВА АЙГУЛЬ

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 22.02.2021 09:00

Көру

еден жуушы

Арыс Қ.Ә.

«№8 В. Комарова ат. ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: ЗИЯННУРОВА ВЕРА

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 08.02.2021 09:00

Көру

Орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі

Мақтаарал ауданы

«Қ. Сәтбаев ат. №6 жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: ӘБУ АҚМАРАЛ

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 17.02.2021 11:00

Көру

Еден жуушы

Сарыағаш ауданы

«№10 Қ. Сәтпаев ат. мектеп-гимназия интернаты» КММ

Жеңімпазы: Байсенгирова Алмагуль

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 08.02.2021 09:00

Көру

Көмекші жұмысшы

Сарыағаш ауданы

Бөбекжай-бақша «Гүлжан» МКҚК

Жеңімпазы: Айтбаева Бағила

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 15.02.2021 09:00

Көру

Ағылшын тілі

Сарыағаш ауданы

КГУ «ОСШ №77»

Жеңімпазы: Сейдахметова Нұрайым

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 26.02.2021 15:00

Көру

Электрик

Арыс Қ.Ә.

«М. Маметова ат. ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: Райбеков Рауан

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 08.02.2021 09:00

Көру

Сантехник

Түркістан Қ.Ә.

«Абай атындағы №31 жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Муштаев Мади

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 08.02.2021 09:00

Көру

Хатшы

Шардара ауданы

«А. Әлімбетов ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Нарзықұл Ақмарал

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 08.02.2021 09:00

Көру

Сантехник

Сарыағаш ауданы

«№45 жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Кучкаров Эсхан

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 06.02.2021 09:00

Көру

От жағушы

Сарыағаш ауданы

«№37 Б. Майлин ат. ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: БИМЕНОВ АДИЛБЕК

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 16.02.2021 09:00

Көру

Еден жуушы

Сарыағаш ауданы

«№6 Ж. Аймауытов ат. ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: Алимбекова Кулдана

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 06.02.2021 09:00

Көру

жұмысшы

Жетісай ауданы

Бөбекжай-бақша «Аяулым» МКҚК

Жеңімпазы: АЖИКЕЕВА КЫМБАТКУЛ

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 10.02.2021 09:00

Көру

Кітапханашы

Арыс Қ.Ә.

«М. Шаханов ат. ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: Турганбаева Динара

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 04.02.2021 09:00

Көру