Аймақты таңдаңыз
Қазақша
Русский
Тіркелу Кіру
Басты Байқау комиссиясының нәтижесі

Байқау комиссиясының нәтижесі

Байқау комиссиясының нәтижесі:

0,5 штаттық бірлікте директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары

Арыс Қ.Ә.

«Арыс ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: ТУРЕГЕЛЬДИЕВА КУМИСАЙ

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 16.03.2021 10:00

Көру

Электрик

Түркістан Қ.Ә.

«№31 БМ-балабақша» кешені КММ

Жеңімпазы: нет победителя

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 23.02.2021

Аула сыпырушы

Төле би ауданы

Бөбекжай-бақша «Рауан» МКҚК

Жеңімпазы: ДОСЫМБЕКОВ ЕРЖАН

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 25.02.2021 09:00

Көру

Зертханашы

Сарыағаш ауданы

«№32 Қ. Аманжолов ат. ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: Омар Лаура

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 23.02.2021 09:00

Көру

Қосымша білім беру педагогы (хореография)

Ордабасы ауданы

«Мұхаметқұл Исламқұлов ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Махажанова Жанел

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 23.02.2021 09:00

Көру

Еден жуушы

Сарыағаш ауданы

«№9 Майлықожа ат. ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: Джарменова Кульфия

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 22.02.2021 09:00

Көру

Математика пәнінен үйде оқыту мұғалімі

Шардара ауданы

«№1 М. Әуезов ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: УТЕМУРАТОВА АИСАПАР

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 01.03.2021 15:00

Көру

бағдарламашы

Шардара ауданы

«А. Иманов ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Исабек Серікболсын

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 22.02.2021 09:00

Көру

Үйірме жетекшісі

Шардара ауданы

«Қ. Аманжолов ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: ТҰРЖАН РАЙХАН

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 05.03.2021 12:00

Көру

Ағылшын пәні мұғалімі қажет

Мақтаарал ауданы

«№5 Мақтарал мектеп-гимназия» КММ

Жеңімпазы: Сындар Нұргүл

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 03.03.2021 10:30

Көру

Қарауыл

Сарыағаш ауданы

Бөбекжай-бақша «Айна» №15 МКҚК

Жеңімпазы: балкыбеков галымжан

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 22.02.2021 09:00

Көру

Еден жуушы

Түркістан Қ.Ә.

«Хамза атындағы №2 жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Раймова Дилфуза

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 20.02.2021 09:00

Көру

Алгебра және геометрия пәнінің мұғалімі

Отырар ауданы

«Ә. Байтанаев ат. негізгі ОМ» КММ

Жеңімпазы: ЕРҚҰЛОВ БАУЫРЖАН

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 02.03.2021 16:00

Көру

Күзетші

Сарыағаш ауданы

«№45 жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Сауран Ислам

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 22.02.2021 09:00

Көру

Зертханашы

Арыс Қ.Ә.

«М. Шаханов ат. ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: Мажит Нұрсәуле

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 17.02.2021 09:00

Көру

Дене тәрбиесінің пәні үйірме жетекшісі

Отырар ауданы

«М. Шаханов ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Әбдуәлі Бекзат

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 25.02.2021 09:30

Көру

Орыс тілі мен әдебиеті

Отырар ауданы

«М. Шаханов ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: СМАЙЛОВА АЙНУР

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 25.02.2021 10:00

Көру

Математика пән мұғалімі

Шардара ауданы

«Қ. Аманжолов ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Қуатбек Арайлым

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 01.03.2021 12:00

Көру

Бастауыш сынып мұғалімі

Кентау Қ.Ә.

«Иқан жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Мамметова Хонзода

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 18.03.2021 10:00

Көру

Есепші

Түркістан Қ.Ә.

«Ғ.Мұратбаев атындағы №5 жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: нет победителя

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 20.02.2021

Математика пәнінің мұғалімі

Арыс Қ.Ә.

«Арыс ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: Рахматла Назерке

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 15.03.2021 15:00

Көру

От жағушы

Сарыағаш ауданы

«№12 С. Сейфуллин ат. ЖОББМ жанындағы интернат» КММ

Жеңімпазы: СЫЙҚЫМБАЙ ЫРЫСБАЙ

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 15.02.2021 09:00

Көру

Еден жуушы

Арыс Қ.Ә.

«М. Шаханов ат. ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: Сейіткер Күлдана

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 17.02.2021 09:00

Көру

информатика пәні мұғалімі

Шардара ауданы

«Шардара мектеп-лицейі» КММ

Жеңімпазы: Орынбек Айжан

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 23.02.2021 11:00

Көру

Еден жуушы

Ордабасы ауданы

«Ө. Тұрманжанов ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Қылышбаева Ұлтуар

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 15.02.2021 09:00

Көру

Хатшы

Түркістан Қ.Ә.

«Балалар мен жасөспірімдер орталығы» МКҚК

Жеңімпазы: Қабылқызы Гүлнур

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 15.02.2021 09:00

Көру

бастауыш сынып мұғалімі

Төле би ауданы

«№1 мектеп-гимназия» КММ

Жеңімпазы: Құлсейт Еламан

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 01.03.2021 12:00

Көру

Тәлімгер 0,5 шт

Арыс Қ.Ә.

«№372 БМ» КММ

Жеңімпазы: Досыбай Ұлданай

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 26.02.2021 11:00

Көру

Ағылшын тілі

Бәйдібек ауданы

«Садық Әбдіжаппаров ат. жалпы ОМ-интернаты» КММ

Жеңімпазы: Пердешова Арай

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 22.02.2021 10:00

Көру

Еден жуушы

Түркістан Қ.Ә.

«Әл-Фараби атындағы №10 жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Сайгафарова Гульнара

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 15.02.2021 09:00

Көру