Аймақты таңдаңыз
Қазақша
Русский
Тіркелу Кіру
Басты Байқау комиссиясының нәтижесі

Байқау комиссиясының нәтижесі

Байқау комиссиясының нәтижесі:

дефектолог

Арыс Қ.Ә.

«М. Маметова ат. ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: Керім Ақтолқын

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 26.03.2021 10:00

Көру

Жұмысшы

Шардара ауданы

«Қ. Аманжолов ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Балатаев Егимберди

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 11.03.2021 09:00

Көру

Жұмысшы

Сарыағаш ауданы

«№39 Т. Айбергенов ат. ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: Жубатов Нурсеит

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 09.03.2021 09:00

Көру

жұмысшы

Отырар ауданы

«М. Шаханов ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Уристемов Акимхан

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 09.03.2021 09:00

Көру

Вахтер

Қазығұрт ауданы

«Жамбыл Каппаров ат. №5 мамандандырылған физмат мектеп-интернаты» КММ

Жеңімпазы: ТОЙБЕК БАЯНБЕК

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 09.03.2021 09:00

Көру

Қазақ тілі

Мақтаарал ауданы

«А. Фердауси ат. №24 жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Канжигитова Айяжан

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 18.03.2021 15:00

Көру

вахтер

Түркістан Қ.Ә.

«М.Маметова атындағы №6 жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Ермахан Қымбат

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 09.03.2021 09:00

Көру

Еден жуушы

Отырар ауданы

«Ә. Байтанаев ат. негізгі ОМ» КММ

Жеңімпазы: Артыкбаева Меруерт

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 03.03.2021 09:00

Көру

іс жүргізіші

Сайрам ауданы

«№47 жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Расулметова Захра

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 09.03.2021 09:00

Көру

Санитар 0,5

Сарыағаш ауданы

«№2 А. Сүлейменов ат. ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: Аймуханова Әсел

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 09.03.2021 09:00

Көру

хатшы

Жетісай ауданы

«Ә. Жангелдин ат. №27 жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Сейділлә Жадыра

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 09.03.2021 09:00

Көру

Еден жуушы

Түркістан Қ.Ә.

«Ә.Науаи атындағы №13 мектеп-гимназия» КММ

Жеңімпазы: Абдраманова Бибайша

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 09.03.2021 09:00

Көру

Фортопиано мұғалімі

Түлкібас ауданы

«Балалар өнер мектебі» МККК

Жеңімпазы: нет победителя

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 11.03.2021

Хатшы

Сайрам ауданы

«№47 жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: ХАСАНТАЕВ АРИФХАН

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 06.03.2021 09:00

Көру

Мектеп жұмысшысы

Созақ ауданы

«Қ. Рүстемов ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Алдасүгіров Зейн

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 06.03.2021

Көру

Еден жуушы

Түркістан Қ.Ә.

«Қазыбек би атындағы №14 жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Тульжанова Гулбаршын

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 03.03.2021 09:00

Көру

Іс-жүргізуші

Ордабасы ауданы

«М. Әуезов ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Адырбекова Салтанат

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 03.03.2021 09:00

Көру

Зертханашы

Сарыағаш ауданы

«№11 М. Окороков ат. ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: Маткалиева Мадина

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 03.03.2021 09:00

Көру

Ағылшын тілі пәні мұғалімі

Шардара ауданы

«Ш. Уәлиханов ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Маханбетәлі Асем

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 09.03.2021 16:00

Көру

Хатшы

Жетісай ауданы

«Б. Момышұлы ат. №6 мектеп-гимназия» КММ

Жеңімпазы: ҚАЙЫПОВ АМАНКЕЛДІ

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 04.03.2021 09:00

Көру

Информатика

Сарыағаш ауданы

«№76 ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: Құрбанәлі Дидар

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 03.03.2021 09:00

Көру

технология пәні мұғалімі

Арыс Қ.Ә.

«С. Адамбеков ат. ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: Жақсылық Бақтияр

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 16.03.2021 10:00

Көру

Электрик

Сарыағаш ауданы

«№39 Т. Айбергенов ат. ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: Турекеев Талгат

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 04.03.2021 09:00

Көру

есепші

Шардара ауданы

«А. Иманов ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Мралиев Абдумурат

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 01.03.2021 09:00

Көру

Еден жуушы

Ордабасы ауданы

«Мұхаметқұл Исламқұлов ат. жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: Усербаева Жаныл

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 01.03.2021 09:00

Көру

Іс жүргізуші

Арыс Қ.Ә.

«№8 В. Комарова ат. ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: ТЮРКИНА ЛАРИСА

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 27.02.2021 09:00

Көру

Аяулым балабақша

Жетісай ауданы

Бөбекжай-бақша «Аяулым» МКҚК

Жеңімпазы: ТАҢАТАР РАЙХАН

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 28.02.2021 09:00

Көру

Орыс тілі пәні мұғалім

Шардара ауданы

«Қазақстан жалпы ОМ» КММ

Жеңімпазы: ҚАЛАБАЕВА ҚУРТКА

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 04.03.2021 16:00

Көру

Зертханашы

Сарыағаш ауданы

«№74 ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: ОҢҒАРБЕК АЯЖАН

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 15.03.2021 09:00

Көру

Директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары

Сарыағаш ауданы

«№74 ЖОББМ» КММ

Жеңімпазы: Кемелбекова Мария

Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты: 16.03.2021 11:00

Көру