Аймақты таңдаңыз
KZ RU
Аймақты таңдаңыз
Қазақша
Русский
Тіркелу Кіру
Басты Байқау комиссиясының нәтижесі

Байқау комиссиясының нәтижесі

Бос жұмыс орнының атауы Ұйым атауы Аудан Байқау жеңімпазы Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты
1 Түнгі қарауыл «Мырзабек Дүйсенов атындағы мемлекеттік жалпы білім беру №15 мектеп-лицейі» КММ Қызылорда Қ.Ә. ОРЫСБАЕВ ИШАНБЕК 30.05.2020 13:42
2 Қарауыл Ер Тарғын Қызылорда Қ.Ә. Жалжанов Габит 29.05.2020 18:14
3 дене шынықтыру пәні мұғалімі «№7 мектеп-лицей» КММ Қызылорда Қ.Ә. Ибадуллаев Олжас 15.01.2019 10:30
4 шетел тілі пәні мұғалімі «№7 мектеп-лицей» КММ Қызылорда Қ.Ә. Есенбеков Шерхан 10.01.2019 15:00
5 Аула сыпырушы «№7 мектеп-лицей» КММ Қызылорда Қ.Ә. Искакова Кулзада 26.05.2020 14:14
6 дефектолог «№271 орта мектебі» КММ Қызылорда Қ.Ә. Есниязова Жанат 20.05.2020 10:00
7 Санитарлық күтуші №2 Бөбек Қызылорда Қ.Ә. ЖУМАГАЛИЕВА ЖАНАРКУЛ 19.05.2020 10:44
8 педагог-психолог балабақшаға 0.5 бірлік №13 "Нұр бөбек-Тереңөзек" Сырдария ауданы РАМАНКУЛОВА ГАЛИЯ 13.05.2020 10:30
9 Дефектолог «№276 орта мектебі» КММ Қазалы ауданы Сермағамбетова Шынар 08.04.2020 12:00
10 Дефектолог «Б.Әбдіразақов атындағы №88 орта мектебі» КММ Қазалы ауданы УСЕНОВА ШОЛПАН 08.04.2020 12:30
11 Дефектология «Ғ.Мұратбаев атындағы № 91 орта мектеп» КММ Қазалы ауданы СЫРЛЫБАЙ ЖАНСАЯ 12.09.2019 09:30
12 көркем еңбек пәні мұғалімі (қыздар) «№133 негізгі мектебі» КММ Шиелі ауданы ЖАНТУРЕЕВА ПЕРИЗАТ 01.04.2020 16:00
13 информатика пәні мұғалімі «№137 орта мектебі» КММ Сырдария ауданы ФАЗЫЛОВ ЖЕНИСБЕК 01.04.2020 10:30
14 Зертханашы «Әбілда Тәжібаев атындағы №36 мектеп-лицейі» КММ Сырдария ауданы СӘБИТҰЛЫ ШЕРХАН 27.03.2020 10:00
15 Орыс тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі «№196 орта мектебі» КММ Жаңақорған ауданы Иманкулова Макпал 17.03.2020 10:00
16 математика пәнінің мұғалім «№196 орта мектебі» КММ Жаңақорған ауданы ҚАУЫС АҚЕРКЕ 28.02.2020 09:00
17 дене тәрбиесі пәнінің мұғалімі «№196 орта мектебі» КММ Жаңақорған ауданы Тұрдан Әлмахан 13.02.2020 09:00
18 химия пәнінің мұғалімі «№196 орта мектебі» КММ Жаңақорған ауданы Тайланова Несібелі 25.12.2019 09:30
19 Лаборант (бухгалтер көмекшісі) «Үш тілде оқытатын дарынды балаларға арналған мамандандырылған сыныптары бар "Мұрагер" мектебі» КММ Қызылорда Қ.Ә. ТӨРЕБАЙ МАНАТ 27.03.2020 12:38
20 Алғашқы әскери дайындық «№183 орта мектеп» КММ Қармақшы ауданы Рысмамбетов Ерзат 14.01.2020 17:00
21 Дефектолог «№183 орта мектеп» КММ Қармақшы ауданы ШАХАНТАЕВА ПЕРИЗАТ 11.03.2020 17:00
22 инфарматика пәні мұғалімі «Ж.Махамбетов атындағы №43 орта мектебі» КММ Қызылорда Қ.Ә. Нурылдаев Еркебулан 14.03.2020 11:30
23 Художественный труд «Әбілда Тәжібаев атындағы №36 мектеп-лицейі» КММ Сырдария ауданы ЖАРАСБЕКОВ ОЛЖАС 17.01.2020 11:00
24 тәрбиеші көмекшісі Сыр бөбегі Қызылорда Қ.Ә. АБДУЛЛАҚЫЗЫ ЛАУРА 16.03.2020 17:57
25 электрик №14 Самал Қызылорда Қ.Ә. Байменов Кенжебек 14.03.2020 23:45
26 тәрбиеші көмекшісі Сыр бөбегі Қызылорда Қ.Ә. БАЛТАБАЙ НАЗЕРКЕ 13.03.2020 17:34
27 бағдарламашы (программист) «№271 орта мектебі» КММ Қызылорда Қ.Ә. Совет Дархан 13.03.2020 11:39
28 Орыс тілі мен әдебиет пәні мұғалімі «№26 орта мектеп» КММ Қармақшы ауданы Джургенбаева Мираш 12.03.2020 17:00
29 Аға тәлімгер «Ғ.Мұхамеджанов атындағы №270 орта мектебі» КММ Шиелі ауданы Асанов Айбек 12.03.2020 15:00
30 қазақ тілі және қазақ әдебиеті «Ғ.Мұхамеджанов атындағы №270 орта мектебі» КММ Шиелі ауданы ТӨРЕБАЙ АЙДАНА 29.01.2020 15:00